Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájó pont a vádliban?

Fájó pont a vádliban?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja van egy fájdalmasabb pont a vádlimban, mely akkor volt érezhető, ha masszíroztam a vádlimat. Szoktam SMR hengert is használni. Most kaptam egy aldiból való SMR hengerhez hasonló masszírozóhengert, ami nikecelből van (csak kemény). Az előbb említett pont járáskor nem szokott fájni, néha olyan érzés volt, mintha görcsölni akarna a vádlim (néha meg is tette, de nem volt vészes). Most viszont erősebben elő jött a fájdalom a masszírozás hatására, ami nem is lenne gond, csak olyan kellemetlen érzés van a vádlimban, ha leteszem pl. ágyra, meg néha szúró érzések is vannak benne.


Gondoljátok, hogy ez komolyabb lenne egy egyszerű izomcsomónál? Volt már ilyenetek? Tapasztalatok?



2018. jan. 7. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!