Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Amikor kihúzom magam a derekam...

Amikor kihúzom magam a derekamnál érzem, hogy egy kicsit kidudorodik egy gerinc csigolyám, ha begörnyedek akkor nincs kidudorodás, mi lehet ez és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anatómiának hívják és szólnak róla könyvek, amiket lehet olvasgatni, hogy tisztában legyünk a saját testünk felépítésével és ne kelljen mindenféle nemlétező dolgot beleképzelnünk olyan dudorokba amiknek ott a helyük ahol.
2017. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak meg lehet mutatni, és ő majd ad beutalót a megfelelő szakrendelésre (ortopédia, reumatológia).
2017. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon okosak vagytok kedves hozzászólok. Természetesen mindkettő megvolt már, anatómialag nem volt okés ezért elmentem háziorvoshoz aki reumatológushoz küldött, aki annyival lerendezte, hogy népbetegség. Szóval ez ehhez hasonló spanyolviaszfeltalálásokkal nem megyek semmire, ugyanúgy fáj a hátam és nem jó érzés ez a fajta idegi fájdalom.
2017. okt. 15. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
eddig mit próbáltál?
2017. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gerinc gyógytorna és gerincjóga
2017. okt. 15. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

jóga??? :D és nem lettél izmos tőle??? :D Lehet rosszul csináltad :D

próbálj normális hátedzést

2017. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Tehát voltál vele több orvosnál is, akik nem tudtak segíteni, ezek után a gyakorikérdéseken, névtelen laikusoktól -akik nem is láttak, nem vizsgáltak- várod a megoldást. Értem.

Hogy mit lehet vele csinálni? Tedd föl a kérdésedet még egy pár fórumon, ha lehet még szűkebben összefoglalva, hogy mi a probléma. Biztosan rengeteg hozzáértő jó tanácsot fogsz kapni. Talán egy távgyógyítóval is összehoz a szerencse.

2017. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért bírom az ilyen okoskodókat, 7-es, elősször okoskodsz, aztán leszólod aki okoskodik.

és hiszel a titkos gyógyszerben, amit féltve őriznek, hiszen népbetegség.

Fogadjunk pénisznövelőket veszel a neten minden hónapban?

2017. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Természetesen mindkettő megvolt már, anatómialag nem volt okés ezért elmentem háziorvoshoz aki reumatológushoz küldött"


És ezt honnan kellett volna kitalálnunk, gyökérke? Gondolatolvasással?

2017. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D

Szerintem elég sok ember itt próbál okos lenni, aztán, ha nem megy, megy a gyilok :D

2017. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!