Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üvegszilánk, vagy növényi szálka?

Üvegszilánk, vagy növényi szálka?

Figyelt kérdés
Ma este vacsora közben egy magvas kiflit ettem, amikor hirtelen erős éles szúró érzést éreztem a torkomban, mintha szálka szúródott volna bele, nem nyeltem le a falatot. Később találtam a tányéromon egy kb. 2 mm-es kis üvegszilánk darabot. Mivel későn ettem, éjfél körül, és ahol lakom, vidéken nincs ügyelet, csak reggel, így nem tudok vele orvoshoz menni. Jelenleg nem érzem, hogy szúrna, de fáj egy kicsit, és bedagadtnak érzem a torkom. A falatot átnéztem, ahogy tudtam, és abban nem találtam üvegszilánkot, viszont találtam egy kb. 7 mm hosszú, vékony növényi szálkát, ami teljesen úgy nézett ki, mint egy halszálka. Mivel nem nyeltem le, ha ez a szálka lenne az oka nem aggódnék, de nem tudom biztosan, hogy nem akadt-e meg a torkomban egy másik üvegszilánk. Mit csináljak?
2017. júl. 1. 01:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!