Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomláznak lehet komolyabb oka?

Izomláznak lehet komolyabb oka?

Figyelt kérdés

Tegnap délután enyhén éreztem már a fájdalmat, mára már erősen izomlázam van, de csak a 2 combomon! Azt tudom, hogy az izomláz órákkal, akár napokkal később lesz tapasztalható, viszont a munkahelyemen nem rémlik, hogy volt olyan nap, amikor a szokásosnál is jobban megerőltettem volna magam. De ha mégis volt ilyen tegyük fel, csak nem foglalkoztam vele, ha többet kell pakolni, akkor többet kell :), akkor is, miért csak a két combomon? Vádlin nincs egyáltalán, meg igazából a comb hátsó részén sem, inkább elöl, de ott nagyon.

Meg kell ijednem? Aggaszt, amiért nem erőltetem túl, és amiért csak ott és nagyon.

Vagy random is megjelenhet, hiába minden a szokásos?



2017. febr. 14. 19:34
 1/1 Tíme@ válasza:
Lehet valami megerőltetőt csináltál... Én 11 éve táncolok versenyszerűen, és nekem még 5 h kardió sem okoz izomlázat. Múltkor edzettem kettő barátnőmmel akik nem igazán sportolnak és nekik már 1h edzés után másnap nagyon fájt a lábuk. Mindenkinek máshogy jön ki, az is lehet, hogy begörcsölt a lábad és utána maradt az izmokban a fájdalom.
2017. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!