Agyrászkódásom lehetett?
Figyelt kérdés
Ma történt az eset:
Gépeztem és hirtelen feláltam, felcsimpazkodtam a konyhában egy vasdarabra és éreztem fogy egyre rosszabbul látok és az agyam fele elkezdett zsibbadni.Hátraestem és bevertem a fejem,és eszméletemet vesztettem.Hirtelen nem tudtam hogy mi történt.Azóta néha néha fáj a fejem.
2016. dec. 24. 20:27
1/2 anonim válasza:
A csimpSZkodáskor elképzelhető,hogy elnyomtál egy, az agyba vivő eret vagy egy idegszálat és attól volt a zsibbadás,látászavar az eséstől pedig lehet gyenge agyráZkódásod. Ha más tüneted nincs csak a fejfájás,akkor pihenj és figyeld nem lesz-e más tüneted (hányinger,hányás,szédülés,látászavar). Ha valamit tapsztalsz akkor hívjál orvost.
2/2 anonim válasza:
Szerintem leesett a vérnyomásod azért ájultál el. (Mi a csudáért csináltad ezt, várhattál volna egy kicsit). Az, hogy beverted a fejed, hát jó lenne tudni mennyire durván, akár lehet agyrázkodás, de ezt így neten keresztül senki nem mondja meg neked. Ha úgy érzed, menj be ügyeletre.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!