Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyenkor nektek milyen érzés...

Ilyenkor nektek milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődik hogy lemegyek haverommal a pályára vasárnap passzolgattunk rugdostunk és ott volt 2 ember egy felnőtt férfi és egy gyerek rugtak nekem

És a felnőtt férfi rugott nekem egy laposan középre menő nem erős labdát és szarul nyúltam bele és kisujjam feldagatt és ma voltam anyummal megnézetni és kiderült hogy repedésem van és a doki rakott rá egy sínt na most a gond az hogy mivel én kapus vagyok 4 hétre vissza kell ülnöm a kispadra és nem edzhetek de nem csak ez a baj hanem hogy nem tudok egyedül enni fel kell vágni nekem a kaját és egyébb dolgok amik csak két kézzel végezhetők el ez milyen érzés volt nektek először hogy nem tudtátok úgymond bizonyos dolgokkal ,ellátni' magatokat mert volt egy komolyabb sérüléstek/balesetetek?

És igen tudom az egészség a fontos szal ha arról van szó hogy 1 hónapig nincs sport akkor nincs sport de az már zavaró hogy nem tudok egyedül enni csak lágyételeket vagy tésztát na ez nektek milyen volt amikor először történt veletek ilyen vagy hasonló?


2016. szept. 20. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!