Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Téglát raktunk apámmal, ő...

Téglát raktunk apámmal, ő adta én felmentem a tetejére, mikor kész lettünk kb 2 méter magas lett, ő mondta ilyen magasságból simán ugorjak le (földre), ennél sokkal magasabbról is le lehetne ugrani, igaz én nem mertem. Szerintetek leugorhattam volna?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég felelőtlen egy apának ilyet mondania.

Attól függ, hogy milyen a kondid. Van akinek meg se kottyan, van aki azonnal eltörné magát.

2016. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kerdesedre a valasz: Igen.

Hogy lett e volna bajod az lett volna a kerdesed gondolom..en kiskoromban ugraltam le a padlasrol, ami tuti volt 2m es soha nem serultem meg. Persze nem ajanlatos, mert foldet erni is tudni kell..

2016. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az 5évesem leugrik cca 2 méter magasból simán :o

mondjuk homokba, vagy gyöngykavicsba, játszótéren...

2016. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy nem veszélyeztetted a testi épségedet. Felesleges ugrálni (átvitt értelemben is).
2016. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mire. Azért 2m magasból betonra nem szívesen ugranék.
2016. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ nyílván hogy hogy esel. Milyen szögben. Én kis korombs szekrényről estem le ,max 2 m volt,a csuklóm tört el mert azzal tompítottam az esés .
2016. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!