Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet valami szövődménye...

Lehet valami szövődménye annak, hogy az eltört V. kézközépcsontom egy héttel később rakták csak helyre?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt sikerült egy koncerten (18.-án) eltörni a kezem (V. kézközépcsont, bütyök alatt, valamibe belevághattam). Mivel nem fájt és tudtam mozgatni a kezem, ujjaimat, illetve a duzzadás is kezdett lelappadni, ezért zúzódásnak hittem. Miután egy hét múlva sem bírtam semmilyen módon kinyújtani két kisebb ujjamat csak félig, ezért elmentem orvoshoz, kiderült hogy eltört.


Most fogok hatodikán menni. Sokat olvasok most a témában. Arra lennék kíváncsi, hogy így, hogy egy hét késéssel igazították helyre a csontokat, lehet-e annak szövődménye? Vagy így hogy helyrerakták, esetleg újrabevérzett stb és normálusan megindult a gyógyulási folyamat, mintha frissen törtem volna?



2016. jan. 3. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy hónap múlva rakják helyre vagy egy év múlva, akkor se lenne semmi bajod.
2016. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!