Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A hónaljamra kellene nagyon...

A hónaljamra kellene nagyon érzékeny bőrre ragasztóanyag borow-os kötéshez. A sebészeten aztmondták van fólia is ilyen. Olyan kell ami körberagasztja a gézt. Neten nem találom. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, ha nincs megrendelik
2015. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs és nem ismert ilyet az eladó...
2015. nov. 26. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami gyulladt csomó van a hónaljadban? És párakötést kell rátenni?

Nem tették rá a sebészeten?

Nem Burowos kötésről beszélünk? Mert a Burow a kenőcs neve és neked a párakötéshez kellenek cuccok?

2015. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmire gondoltál? Ezt nem fóliának hívják, hanem filmnek.

Vannak itthon is ilyenek, csak nem tudom, ha párakötés kell akkor az klasszikusan úgy néz ki, hogy:

kenőcs-géz- nylon- vizes gézlap-ragasztás

2015. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen Burow-os kötés.Csak már hetek óta.1 hétig volt aztán szünet.Rosszabb lett.Megint.És nagyon érzékeny a bőröm hólyagosodik a ragasztó szalagtól stb.És aki kötözött az ajánlott ilyesmit amit felül írtam.
2015. nov. 26. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó ha lefedné az egész hónaljt és a kötést.Mert akkor talán nem is jön le.
2015. nov. 26. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezekből sokféle méret van és filmnek hívják, ragasztó egyébként, van gézzel és anélkül is.

Nekem is volt ilyen hónaljas bajom, Ebrimycin géllel csináltak rá párakötést, és szedtem antibiotikumot (amoxicillint) nagy dózisban és elmúlt 1 hét alatt.

2015. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!