Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Comb sérülés mellett hogyan...

Comb sérülés mellett hogyan maradhatok kondiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 hete a Ball comb hajlító és a lovagló izmom meg sérült. Azt hittem sima húzódás és erőltettem. Még mindig fáj. 3 nap múlva megyek ultrahangra akkor derül ki hogy mi a konkrét sérülés.valószínű a sportorvos vizsgálata alapján 1 hónap kiesés. Hogyan tudok kondiba maradni ? Futni egyáltalán nem tudok. Súlyzós láb edzést javasoltok vagy esetleg valami nyújtó gyakorlatot? Jó lenne ha valamit tudnék csinálni mert nem szeretnék ki esni a kondibol ez a sérülés miatt viszont nem terhelhetem a pihentető szakasz ideje alatt. Valami tipp ? Esetleg próbáljam meg a tovább erőltetést ?

2015. okt. 18. 01:39
 1/2 A kérdező kommentje:
UI.: 17/f focista
2015. okt. 18. 01:43
 2/2 anonim válasza:
Valami könnyű, nem megerőltető dolgot csinálj. PL: elipszis tréner (olyat, ami nem nagyon veszi igénybe azt a combod)
2015. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!