Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akinek volt már járógipszben...

Akinek volt már járógipszben a lába, te mennyit tudtál vele menni, mennyire szoktad meg?

Figyelt kérdés
Csak otthon tudtál vele járkálni a lakásban, vagy eljártál vele iskolába vagy dolgozni is?

2015. szept. 14. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem a menéssel van a gond, hanem hogy a gipszelt lábban nem jó a vérkeringés és bedagad, ezért minél többet kell vele feküdni, felpolcolni, illetve MENNI, különben trombózisveszélyes. Nem szabad vele 6-8 órát ülni iskolában, munkahelyen!

Én edzésre mentem vele, balettra.:)

Forogni könnyű rajta.:))

Egyébként nekem nem törésem, hanem szalagszakadásom volt, és már akkor is létezett rögzítő, aminek nincsenek olyan hátrányai, mint a gipsznek. Nem lett volna muszáj ezért gipszelni, csak hát senki nem világosított fel erről. Egyértelmű, hogy azt választottam volna, még ha pénzbe is kerül.

2015. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Kellett egy hét kb. mire rendesen megtanultam vele járni, aztán onnantól kezdve már nem is fájt, így suliba is simán jártam vele. Sőt, az 5. hét vége felé már cigánykerekezni is próbálgattam vele, tehát tényleg nagyon megszoktam. A fürdés volt kicsit körülményes vele, meg az, hogy mikor hidegebb lett, akkor fáztak a lábujjaim, de zoknival megoldottam. Ja és egy idő után viszketett.
2015. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!