Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy a régi...

Mit tegyek, hogy a régi sebeim helyei (hegei) eltűnjenek a lábamról? (alapozók, nélkül és sok időre eltűnjenek)

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 20:00
 1/2 anonim válasza:
A lábamon, nekem is nagyon sok hegek vannak. Én olyan alapozót használok, ami víz álló.(de persze nem mindenkinek jön be ez a megoldás) És nekem nagyon sok ideig fönt szokott maradni. De legtöbbször, harisnyát veszek, hogy ne látszodjon. Sajnos nem nagyon lehet ez ellen sokat tenni.
2015. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazán semmit nem tudsz tenni. Vannak olyan krémek, amik halványítják, de el így sem tűnik a heg. Ha baleset eredménye, akkor kár aggódnod miatta, ha viszont vagdostad magad, nos, akkor még időben kellett volna gondolkodni.
2015. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!