Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elsosegely vizsgan az volt...

Elsosegely vizsgan az volt hogy van egy eszmeletenel levo serult akit elutottek es orrabol, fulebol folyik a ver. Akkor koponya alapi torese van es az volt a kerdes hogy hogy fektetem (haton fekszik) vagy mit csinalok vele?

Figyelt kérdés
Ti mit csinalnatok vele?
2015. máj. 5. 11:55
1 2
 1/14 Trafó1 ***** válasza:
Stabil oldalfekvés
2015. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondtam es nem volt jo. Felultetni meg nem lehet. Akkor mit csinalok vele?
2015. máj. 5. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Az volt? Akkor már túl vagy rajta?

Nem sikerült? Vagy miért kérdezed?

Nem hagynám háton, mert akkor az orrából folyó vér nem tud kifolyni. Marad a stabil oldalfekvés.

2015. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De nem mondták el a jó választ? :S
2015. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert meghuztak pont ezen..mindent elmondtam csak ezt nem tudtam es ezen huzott meg es a helyes valaszt meg se mondta. Ismeroseim se tudjak..barkit megkerdeztem nem tudja mit kellett volna csinalni.
2015. máj. 5. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Fura, mert elszokták mondani, hogy mit kellett volna mondani.

Az anyagban, amiből tanultál, mi van?

2015. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De felultetni se lehet se semmi..se oldalfekves..es mondtam azt is hogy fejet oldalra forditom az se volt jo. Akkor mi a valasz?
2015. máj. 5. 12:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtak pedig el. Tetelek tanultam meg a konyvet de semmi sincs rola
2015. máj. 5. 12:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy kell hagyni. Nem szabad mozgatni a törés miatt. Fülét, orrát meg kell próbálni kitisztítani.
2015. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha tilos mozdítani. Semerre sem szabad. Egy kivétel van, ha életveszélyes helyen van, s a saját testi épséged kockáztatása nélkül elmozdítható. Pl. ha égő autó mellett/-ban van.
2015. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!