Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez? (lab)

Mi lehet ez? (lab)

Figyelt kérdés
Kb 1-2 honapja legugoltam a huto elott,bepakolni a cuccokat (nagyon pici hutom van). Akkor mintha valami "megrazta" volna a labamat, nagyon furcsa,akkor meg sosem erzett fajdalmat ereztem, mintha valami "elmozdult" volna. A terdem belso felen ereztem a hajlatban, tehat nem a terdem maga....Volt mar szalagrepedestol kezdve mindenem, de ilyen eros fajdalmat, es igy a semmibol meg sose ereztem. Aztan mintha elmult volna,azota kb akarmitol elojon, neha mikor legugolok,maskor csak hirtelen mozdulatoknal, volateren hasznal ra,de aztan...ujra kezdodik,van hogy van par het szunet. A lenyeg,hogy olyankor nehez behajlitanom a labam. Ez mitol lehet? Nem kaptam meg idopontot. De lehet attol,hogy mostanaban eleg keveset mozgok? Nincs tulsulyom,fiatal vagyok,de egyebkent sportolok napi fel-1orat,de par honapja kicsit lealltam,meg nem melegitettem talan be kelloen. De nem hiszem, hogy az en kis lotyogesemtol ez lenne...furcsa. Velemenyek? Most akkor mozgassam,vagy inkabb ne? Hirtelen jon es hirtelen megy. Mi lehet? Es milyen orvoshoz lenne jo menni vele?
2015. máj. 4. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Neha mintha zsibbadna is akkor a labam,vagy nem kapna vert,de ezt lehet csak erzem,inkabb sugarzik lefele,de aztan meg elmulik........
2015. máj. 4. 18:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg annyi,hogy szalagrepedes a bokamban volt.
2015. máj. 4. 18:40
 3/5 anonim válasza:
Általában meg lehet különböztetni az izomfájdalmat a többi típusú fájdalomtól. Ha ez nem izomfájdalom, akkor idegbecsípődésre, vagy más gerincpanaszra gyanakodnék. Ha nem múlik, vagy sűrűsödik, traumatológushoz, vagy idegsebészhez kérnék beutalót.
2015. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi,szerintem is inkabb ideg, bar elotte meg 1-2honapig gond volt a hatammal,elmentem orvoshoz,adott injekcioval mindenfele baromi eros fajdalomcsillapitot,de semmi erdemit nem tudott tenni, most meg ez....de ez csak a terd hajlataban es onnan sugarzik neha lefele, ha a hatam miatt lenne,akkor mar a felsocombbal is gond lenne. Bar volt is,de az teljesen masmilyen fajdalom.
2015. máj. 7. 06:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak huszoneves vagyok,ezert is fura.
2015. máj. 7. 06:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!