Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bokaszalagommal?

Mi lehet a bokaszalagommal?

Figyelt kérdés
Rosszul léptem, de nem estem el, mert valahogy megtartottam magam... Végeredmény: alma méretű boka. Jegeltem, bementem a balesetire, ahol megröntgenezték. Törve nincs, mondta a doki, meghgy hétfőn menjek vissza rögzítőért. De nagyon fáj, és továbbra is dagadt, hiába borogatom (1 nap telt el). Mit tehetek még? Mi lehet a szalaggal? 17/L

2015. máj. 2. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon meghúzódott az ínszalag. Valószínű begipszelik. Jegeld, és magasra polcold fel.
2015. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is így jártam 1 hete,sportolás közben rosszul léptem,és este én is a balesetin kötöttem ki.Egy arab doki volt akkor bent,ő a röntgen után azt mondta hogy húzódott/zúzódott,és elég egy bokarögzítő meg Activon gél

Most tartok ott hogy egy hét után tudok menni,igaz sántítva,lépcsőzés még nehézkes.1 hete nem voltam iskolában,pihentetem,de nagyon lassan gyógyul.Itt sajna télleg az idő a legnagyobb ellenség,na meg az hogy télleg kíméled.Mást nem lehet tenni,ez van sajna :/ 17F

2015. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!