Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hangos zene utáni fülzúgás...

Hangos zene utáni fülzúgás plusz megfázás?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, hétvégén voltam koncerten, ahol nagyon rossz volt a kihangosítás, azóta sípol a fülem, a többieknek is nagyon zúgott, de nekik két nap múlva elmúlt. Erre még rá pár nap múlva meg is fáztam, bedugult az orrom, majd a fülem is. Elmentem fül-orr-gégészetre, ahol értágító infúziót kaptam, meg még egy adag lesz, de nem nagyon javul a fülsípolás. Ha van valami zaj, nem hallom, de csendben előjön és már kikészít. Néha halkabb, néha hangosabb, nem tudom mitől függ, hogy mikor milyen. Ha valaki átesett hasonlón, neki mennyi idő múlva hatott ez az értágító?

Illetve van valami, amit közben itthon tudok csinálni, hogy kicsit segítsem a terápiát?



2015. márc. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Sok újat nem tudok mondani, csak hogy ez a zenétől is lehet magában + a megfázás ronthatja.

Mi lett azóta a zúgással?

Nekem 2 éve zúg.

19F

2015. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem szerencsére elmúlt, ha fáradt vagyok és tényleg abszolút csend van, még néha hallom, de már egyáltalán nem vészes. Nem tudom, hogy hozzászoktam-e vagy tényleg elmúlt... a Nootropil infóziók után egyébként kaptam szteroid-lökésterápiát, az egyből nem használt, hanem úgy a koncert után kb. 5 hónappal csendesült el. Egyébként Gingko Bilobát, B12 vitamint és megnéziumot szedtem még. Illetve ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]

Miután megtaláltad a fülzúgásoddal megegyező frekvenciát, generál neked egy hangsort, amit hallgatnod kell, és utána egy darabig (néhány perc-óra) tényleg fülzúgásmentes leszel, legalábbis nálam bevált. Igaz nem végleges megoldás, rövid távon legalábbis tuti nem, de nagy megkönnyebbülés az a pár perc.

Sok sikert! :)

2015. dec. 11. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi. Nootropil kúra nálam is volt kétszer és szteroid egyszer. A szteroid után pár napra lehalkult, de aztán visszament.


Régebben próbáltam ginkgot és most nemrég kezdtel el szedni magnéziumot. A ginkgo-t, b12-t és magnéziumot milyen adagolásban szedted?

2015. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegyiket naponta egyszer szedtem, a magnéziumból van az a JutaVites azt hiszem, az nagyon jó. B12-ből pedig olyat szedtem, amit nyelv alá kell tenni, és onnan hagyni felszívódni. Gingkoból pedig egy 90 darabosat vettem, ha jól emlékszem. És minden reggel mindegyiket beszedtem. Egyébként neked magas vagy mély jellegű a fülzúgásod? Egy vagy kétoldali? Mert egyébként nekem inkább jobb oldalra húzott.
2015. dec. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!