Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az imént szó szerint bal...

Az imént szó szerint bal lábbal keltem, felkeltem és véletlen a bal lábam külsejével léptem a 90 kilómmal és most nagyon fáj rálépni, van komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Külső élével léptem a lábammal és roppant egyet, de nem veszek észre rajta semmi elváltozást, hogy bentebb állna, csak marhára fáj ha rálépek, mit csináljak vele? El fog múlni vagy vészes nagyon? külső részen fáj főleg.

2015. márc. 18. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
lehet a bokaszalaggal van valami, még mindig fáj, ráállni meg alig tudok, most bizsergő érzést érzek benne,
2015. márc. 18. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha feldagad, vagy belilul, kékül holnapra, akkor el kell menned röntgenre. Az a gyanús, hogy roppant. Akár még ma éjjel is el tudsz menni baleseti traumatológiára. Lehet be kell gipszelni. Én is félreléptem és roppant valami és be kellett gipszelni 5 hétre.
2015. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már feldagadt. Viszont a gipsz az para suli szempontjából.
2015. márc. 18. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Már lehet jobbat tesz, ha alszok. nincs a közelben semmiféle kórház.
2015. márc. 18. 22:03
 5/6 anonim válasza:

Menj el mielőbb vele orvoshoz. Ezzel ne szórakozz. Akár súlyos sérülés is lehet.


Ha tudsz akkor jelezz itt, hogy mit mondott az orvos!...

2015. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegyél rá jeget,utána kend be Voltarennel és kössél rá friss káposztalevelet. Jobbulást
2015. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!