Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Napokban fociztam, összerúgtam az ellenfél játékosával. Miután összerúgtam vele, az után szinte alig bírtam lábra állni, fájt nagyon, mozgatni is alig tudtam. Estére mire lefeküdtem bedagadt kicsit, illetve nagyon nehezen tudtam vele járni. Másnap reggel mikor felkeltem, rápróbáltam állni,de nem sikerült, ugyanis nagyon fájt, így bicegve mentem iskolába. Iskolába bicegtem, de mire hazaértem, a fájdalom minimálisan csökkent.Most sem tudok normálisan rá állni, ugyanis fáj ha ráállok, illetve fáj a bokám belső része, és az achilleszem is, és érzem a fájdalmat a vádlimba is. Mi lehet a baja? Orvoshoz félek elmenni, ugyanis ha nem találnak semmit, akkor itthon meg azt hiszik hogy csak "eljátszottam". Most amúgy nincs bedagadva annyira,cask meg poccadva.

2015. márc. 10. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj csak el sebészetre, meg kell nézni, nincs-e komolyabb baj, még ha csak zúzódás, akkor sem ártana pár napig pihentetni és borogatni. Gondolom otthon is látják, hogy "poccadt".:-)
2015. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlott orvos meg tudja állapítani, hogy mi a baj.
2015. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szakadás ez nem lehet igaz ? Azt is halottam már, hogy akinek többször ilyen a lába, akkor az már szakadni fog legközelebb. Ez igaz?
2015. márc. 10. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem így a leírásból minimum egy részleges ínszakadásod van - minél előbb doki, hogy ne kezdjen el rosszul gyógyulni !!
2015. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap bemegyek. A daganat lement, viszont fáj még, de nem annyira mint vasárnap. Mindenképp menjek vele orvoshoz?
2015. márc. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!