Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerinc melletti izom meghúzódá...

Focifan001 kérdése:

Gerinc melletti izom meghúzódása ellen?

Figyelt kérdés
Tesin svédszekrényen bukfenceztünk, és meghúztam a gerincem melletti izmokat. Nem igazán tudok lehajolni,ha felkelek ülésből nagyon belenyilall a hátam közepébe a fájdalom. Mit tegyek? Kenni fogom fekete nadálytő krémmel. Valami egyéb tipp?

2015. jan. 29. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Masszőr sokat tudna segíteni, a hátizom különösen jól reagál masszázsra.
2015. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm(zöld kééz). De sajnos olyanhoz nem jutok el.. Esetleg ha elmegyek gyógytornára? Mutatnak gyakorlatot, én pedig itthon csinálom.
2015. jan. 29. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

gyógytornász nem biztos, hogy fog segíteni, mert ahhoz kéne valailyen orvosi papír hogy mi is a pontos problémád, mert lehet a gyógytornász így "vakon" csak ront a helyzeten :)

amúgy lehet izomszakadásod vagy izomhúzódásod is

(másodéves gyógytornász)

2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez most elég "felháborító" kérdés lesz: Magától meg tud gyógyulni? Mennyi idő alatt?
2015. jan. 30. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:

ha meghúztad az izmot, akkor pihentetni kell, aminek 1 hét alatt magától rendbe kell jönnie, ha nem akkor a helyedben elmennék orvoshoz :)

nagyon ne hajolj le, mert ilyenkor a hátizmaid túlságosan megfeszülnek és ronthatsz a helyzeten, remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor vigyázok. Bár hétfőn már kéne tesiznem, mert nincsen igazolásom:)
2015. jan. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!