Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fejrázástól lehet agyrázkódást...

Fejrázástól lehet agyrázkódást, agyvérzést vagy bármiféle agyi betegséget kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyzás közben belement a fülembe a víz és elég drasztikusan ráztam a fejemet kb.1 percig. Az lenne a kérdésem, hogy ettől lehet agyrázkódást kapni vagy bármiféle agyi betegséget?

2015. jan. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor már a világ 99%-a agysérült lenne.
2015. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apró csecsemőkre nézve veszélyes az a szokás, hogy szeretetből, meg azért mert a kicsi nevetgél, dobálják őket.

Te már csak úgy kaphatnál ettől agyrázkódást, ha a nagy lendülettől jól bevernéd a fejed, és az is csak esetleges.

2015. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 33 éves vagyok. Nagyon nagy kilengéssel és nagy mozdulatokkal intenzíven ráztam jobbra-ballra, nagyon gyorsan a fejemet, elég hosszú ideig, több alkalommal is, hogy kijöjjön a víz, és utána kicsit hányingerem is volt, és eléggé kába voltam, és eléggé megijedtem, hogy butaságot csináltam, ezzel az ide-oda fejrázással. Olvastam, hogy a fejrázástól hematóma és fejrázás is kialakulhat. Biztos nem lehet belőle baj?
2015. jan. 9. 20:43
 4/4 A kérdező kommentje:
*fejrázástól helyett agyrázkódás akart lenni. :)
2015. jan. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!