Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem gond, ha korábban vetetem...

Nem gond, ha korábban vetetem le a könnyített gipszet?

Figyelt kérdés

A felső ugróízület 13 fokban megnyílt.

Augusztus 3-án történt a balesetem és augusztus 8-án rakták rá a soft cast gipszet. Azt mondták, hogy 5 hét múlva kell majd leszedni. Szeptember 12-én pénteken telne le az 5 hét.

Nagy baj lenne, ha már jövőhét hétfőn levetetném a gipszet?

Mivel már elkezdődött az iskola, ezért az lenne a legalkalmasabb időpont, mert nem akarok a fontosabb órákról lemaradni. Utálok pótolni. :D



#gipsz #softcast
2014. szept. 6. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
De gond. A Te gondod lesz, ha nem forr össze rendesen. De akár magad is leszedheted, ha ennyire értetlen vagy.
2014. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit szólnának hozzá, valószínűleg nem vennék le, kivéve, ha nagyon követeled. Hallottam már ilyet.

Ha biztos vagy benne, hogy összeforrt a csont, akkor nincs baj, de nem tudom, hogy Te érzed-e ezt. Én éreztem a csuklómnál, nem tudom, ez mennyire speciális dolog.

Bizonytalanság esetén bírd ki azt a pár napot.

Egyszer egyetemen volt egy hét, amikor nem volt kedvem órákra menni. Tudod, milyen könnyű pótolni egy hetet? :D Elkérsz egy jó jegyzetet minden óráról, lemásolod és annyi. Egy napot vagy annyit se mulasztani... Az kb. semmi, rengetegszer előfordult már a világtörténelem során rengeteg emberrel, minden következmény nélkül. Úgyhogy ha nem fáj, feszít, szór, viszket a gipsz, én nem foglalkoznék ilyesmivel.

2014. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem veteted le mondjuk szombaton? Egy plusz nap nem a világ vége és akkor csak nincs órád.
2014. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!