Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek meg volt ilyen? Mi...

Attila9204 kérdése:

Valakinek meg volt ilyen? Mi az eljaras?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem hogy korulbelol olyan 2-3 honapja elmentem szaladni es elkezdett fajni a terdem alja de csak 1 pontban. Ha hatrahuzom a terdem es ugy megfeszul akkor faj ha legugolok akkor is faj. De ha elmegyek edzesre es bemelegedik nincs baj vele. Es ha valami hozzaer vagy megutodik akkor is faj. Mi lehet a problema??? Idaig kentem Diklofenakkal es Lioton Gellel gondoltam helyre hozza de nem nagyon javitott rajta sajnos. Varom a valaszt.

2014. aug. 29. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Elmentél szaladni???
2014. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen elmentem szaladni, es az volt a baj hogy nagyon kemeny salakon szaladtam :(
2014. aug. 29. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem szaladni, hanem futni!
2014. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, képzeld első válaszoló, van, ahol a jogosítványt hajtásinak mondják, és a felvidéken pl a testépítők nem edzeni, hanem tornázni járnak, mi ezzel a gond?


Valószínűleg kis ízületi gond (kis kopás, terhelés miatt fájdalom), ha gondolod, nézesd meg orvossal, ő pontosabb választ ad majd.

Nekem is szokott néha fájni, főleg ha hirtelen kell futnom pl a busz után (tényleg), valószínűleg a korral is jár. :)

2014. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!