Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megvágtam magam, elég durván....

Megvágtam magam, elég durván. Megyek nyaralni nagymamámhoz, mit mondjak neki, hogy ne kérdezgessen?

Figyelt kérdés
Nagyon durván, mélyen és vastagon vágtam, mindkét alkaromat. elég sokszor is.. valami olyasmit szeretnék mondani, hogy ne ez legyen az egész téma a nyáron. de ez szerintem nem lenne elég...:/

2014. jún. 28. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazat.. ha ilyen buta voltál, vállald is a felelősséget.
2014. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább orvoshoz fordulj, az lesz a legjobb.
2014. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki idős, nem hülye. Pontosan tudni fogja, hogy vagdosod magad. Ha már ilyen ostoba vagy akkor vállald a következményét.

Amúgy meg nem nagyanyád lesz a gond, hanem majd ha munkába mész, és az interjún látni fogják a sok heget.. Most mondom: hátrányod lesz ebből.

2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy gyakoroltad a krumplipucolást. Szerinted nem fogja magától is tudni, hogy mit csináltál valójában? Sajnálom a nagymamádat. Rossz lehet neki ez nagyon.
2014. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
el akarom neki mondani az igazat, csak mit mondjak, hogy ne kérdezgesse egész életemen át..
2014. jún. 28. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
na, hogy vagy? nekem írhatsz ha gondolod nem foglak hülyének nézni emiatt mint az előzőek. Aki nem volt még olyan állapotban hogy ilyesmire gondoljon, általában így reagál mint ők, eszükbe se jut hogy az illető esetleg nem divatból vagy jókedvéből csinálta.
2014. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!