Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet ebből agyrázkódás?

Lehet ebből agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Délután feltettem a lábam az ágy oldalára, és rátámasztottam a fejemet a térdemre a könyökömmel, de lecsúszott a lábam és beütöttem a fejem a szemem alatt a kezemmel. Azaz olyan, mintha lábujjhegyen álltam volna, és hirtelen talpra érkeztem volna, közben rajta volt a kezem, amivel "arcul ütöttem" magam. Azóta is fáj, hiába borogatom. Lehet ebből komolyabb baj? Kicsit zúg a bal fülem, azt az oldalt érte az ütés. Meg néha belenyilall a fejembe.
2014. jún. 15. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meny el orvoshoz nehogy valami baj legyen belőle.
2014. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ilyen késő este nem akartam sehova sem menni, a balesetin szerintem szó szerint kiröhögnének ilyennel, ha gond lesz, elmegyek holnap.

Most már kevésbé fáj a szemem alatt, viszont még nyilallgat a fejem. Szédülés, hányinger, egyéb tipikus tünetek nincsenek. Van valakinek esetleg hasonló tapasztalata?

2014. jún. 15. 22:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Éjjel mégis elmentem a balesetire, mert már elkezdtem szédülni is. Szerencsére nem agyrázkódás, csak zúzódás. (A doki eléggé hülyének nézett), de nem érdekelt. Szóval kíméljem magam, feküdjek persze, majd érezni fogom, mikor jövök rendbe. A háziorvos meg nem akart kiírni. Ördögi kör..., dolgozni meg kell!
2014. jún. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!