Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szükséges megvizsgáltatni?

Szükséges megvizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja labdarúgó meccsen csúnyát ütköztem és azóta is érzem a fájdalmat. Egészen pontosan az ellenfél válla a mellkasom közepe felé, a szegycsontomba csapódott meglehetősen erősen. Habár nem vagyok az a törékeny típus, mégis egyből megéreztem a fájdalmat (történt mindez az első félidőben). Az öltözőben méregettem a súlyosságot, de létszámhiány miatt folytattam a meccset és a továbbiakban sikerült egy felszabadítást is mellkasra venni, további fájdalmakat vonva maga után. A futás közben végzett intenzívebb karmozgás már szúrást eredményezett, valamint a további kézzel történő erőfeszítéseket is megéreztem az érintett területen. A napok teltével a fájdalom kissé csökkent, de még mindig érzem, hogy ha a mellizmom dolgozik, akkor az nem von sok jót maga után, bár ez már nem vészes. A nyomás hatására bekövetkező fájdalom azonban még mindig jelen van (nagyobb levegővételek közben is jól érzem).

Volt már valakinek ilyen? Ez el fog múlni magától? Érdemes vizsgáltatni?


2014. ápr. 24. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha komoly bajod lenne, nem bírtad volna ki eddig. Ez olyan lehet, mint bárhol máshol, ha beütöd, csak mivel ez a terület minden lélegzetvételnél mozog, ezért érzed a fájdalmat sűrűn. Ha beütöd a lábad, és utána nyomogatod, ott is fáj. Biztos rendben leszel. :)
2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!