Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két és fél hete kibicsaklott...

Két és fél hete kibicsaklott a bokám, voltunk vele orvosnál is, de még mindig instabil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvosnál csináltak röntgent, csontom nem sérült, viszont nagyon be volt dagadva a lábam, és ez azóta sem húzódott vissza teljesen. Tegnap abbahagytam a fáslizást, mert az orvos azt mondta, hogy csak két hétig kell pihentetni, krémezni, fáslizni. Az a baj, hogy még mindig érzem, hogy instabil, amikor pl fordulok egyet. És hétfőtől újra tesiznem kell, tehát futni ugrálni stb. (Egyébként éppen tesin bicsaklott ki, rosszul ugrottam.) Ráadásul pénteken megyünk a családdal síelni. Mit kéne csinálnom?

2014. febr. 22. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyen bokarögzítőt, és hordd még napközben is, amíg egy kicsit helyreállnak a dolgok. Péntek az még 1 hét, addig hátha javul a helyzet. Nekem egy ilyen rögzítő nagyon sokat segített, miután kiment a bokám, ilyenben tesiztem fél évig, nagyon jó volt:


[link]

2014. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menj vissza az orvoshoz, az a biztos, tesi alól remélhetőleg fel is fog menteni.


Nekem volt hasonló, lóról estem, zúzódást állapítottak meg, de begipszelték (hogy miért azt nem tudom). Hónapokkal később is dagadt volt a bokám, egy évvel később is recsegett-ropogott, fájt, lila volt, akkor elmentem gyógymasszőrhöz, az meg azt mondta, most elég későn jöttem, azért valamivel jobb lett utána. Csak azért írtam le, hogy ne vedd félvállról, menj vissza az orvoshoz.

2014. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!