Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehetne eltüntetni?

Hogy lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
nagyon zavar a vakbél műtét utáni heg ami pár hónapos.

2014. febr. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy sem.15/F vagyok,5 műtétem volt idáig,a vakbél műtétem 5 évesen,10 évvel ezelőtt,egész pontosan 2004.június 26-án :((

A mai napig látszik és látszani is fog :((

2014. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi krem,csodaszer? orvos se tud segíteni??
2014. febr. 12. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem :((
2014. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezek a hegek nem tűnnek el soha teljesen. De az idő múlásával szépen elhalványodnak. Szerintem egy vakbél műtét vágása nem annyira zavaró, vagyis legalább ha nekem csak ennyi lenne még örülnék is. 20 éves lány vagyok, 3éve egy balesetben szerzett belső sérülés miatt kellet felvágni a hasam a szegycsontomtól egészen le, 30 centi hosszú. Azt azért nem mondanám hogy nagyon zavar el tudtam fogadni. Gondolj bele sokkal rosszabb is lehetne meg abba is, hogy igazából ez csak nekünk zavaróak, mások nem nagyon foglalkoznak vele.
2014. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!