Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hol tudok gipszpólyát vásárolni?

Nyitrai Anikó kérdése:

Hol tudok gipszpólyát vásárolni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszköz boltban, akár mint a járósarkat. (Egy másik kérdésed.)
2014. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ott keresem majd! Mondjuk megmondom őszintén, bár lehet hogy hülyén fog hangzani,de nincs semmi baja a lábamnak, csak gipszfétisem van,és kipróbálás céljából lenne csak a dolog. De nem ciki így vásárolni a boltban ilyesmit hogy valójában egészséges vagyok?
2014. febr. 11. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nem tudják, hogy mire kell, kellhet az bármire. Ők csak eladnak, nem igazán foglalkoznak vele, hogy ki és mit visz. Rendelhetsz akár a netről is, viszont eddig nem találtam olyan helyet ahol kapható lenne gipszpólya, alábélelő stb, de nem 2-3 ezer forint a szállítás.

Egyébként nekem is gipszfétisem van. Lehetőségem az viszont nincs, hogy hosszabb ideig begipszeljem valamelyik testrészemet, 1-2 napot sem tudok megoldani, esetleg csak néhány órát.

2014. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kellemetlennek érzem ezt én is, nekem is nagyon nehezen sikerül összehozni hogy meg tudjam oldani,néhány órára már sikerült összehozni,de még többre nekem sem... eddig csak járógipszet sikerült kipróbálni,most jó lenne mankóval is kipróbálni,mankót hogyan lehetne szerezni? mert csak 1 napra kellene,és 1 napra megvenni meg kár lenne,főleg hogy nem tudhatná meg ezt a családom sem, haza nem hozhatnám mert írtó ciki lenne, ők nem tudnak erről a betegségemről... és igy nagyon kellemetlen! titokba kell csinálni! tudsz tanácsot adni?
2014. febr. 12. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kezemet sikerült begipszelni, járógipszet szeretnék nagyon. Mankót egy napra sehol sem tudsz szerezni, nincs mankókölcsönző. Meg kell venned, majd valahová eldugni, más lehetőséged nincs. Eseteleg ha van ismerős akinek van, tőle tudod kölcsönkérni, csak az meg rögtön megkérdezi mire kell.

Nem betegség, én nem tartom annak.

2014. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, igazad van! Van is a családban is mankó, mert nagybátyámnak már volt eltörve a lába valójában, és az a gonmd hogy mindig van otthon valaki náluk,és nem tudom elhozni észrevétlenűl tőlük... Egyik haveromnak is volt térdszalag szakadása, neki is van mankója, de tőle sem merem elkérni mert rákérdezne mire kell,és le is buknék.... :( Macerás ez,de rohadtul ki szeretném próbálni....
2014. febr. 12. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Ezt ismered?

www.braceforum.net Itt magyarok is vannak.

2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyes gyógyszertárak is árulnak gipszet.
2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!