Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért érzéketlen a terület?...

Miért érzéketlen a terület? Megsértettek műtét alatt egy ideget? Helyrehozható még?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete volt egy ganglion műtétem a bal kezemen ezen a területen: [link] , azóta a heg szépen gyógyul, és használom a kezemet amennyire a húzódás engedi. A gondom viszont az, hogy a ganglion melletti terület, a kézhátamnak a közepe szinte teljesen érzéketlen, tompán érzem csak a tapintást, illetve fáj, ha erősebben megnyomkodom. Kicsit meg is van duzzadva. Ez mitől lehet? Esetleg csak átmeneti, elmúlik majd idővel? :(


17/l



2014. febr. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azért irok mer még nem irtak, annyira nem értek ehez, de biztos sokat fog javulni, nekem ahol műtöttek ott még érzéketlen maradt a bőröm, de szerencsére csak kis helyen.
2014. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm! :) Bízom benne, hogy így lesz. :/
2014. febr. 9. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen, aggodalomra semmi ok :P
2014. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az idegek általi érzékelés vissza fog térni idővel,ne aggódj!

Ez olyan érzet mint amikor a fog. i kezelésnél érzéstekení

tenek,csak hosszabb ideig tart.

2014. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos van olyan is, hogy nem, nekem kb 3 éve érzéketlen, igaz nem a kezemen
2014. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!