Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi van, ha valaki beszorul...

Mi van, ha valaki beszorul egy wc-be?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Komolyan most ebbe belegondoltam és még a hideg is kiráz tőle.Szerencsére vonaton sosem utazok,de kicsi koromban jártam vonattal és már akkor is ez járt a fejemben,hogy mi lesz ha beszorulok.Mondjuk akkor anya mindig ott volt segített volna de na akkor is.

Mindig telefonnal megyek idegen helyen WC-re ez a biztos megoldás számomra még akkor is ha hülyén néz ki,hogyha megindulok fogom a telefont.Ez van aki ismer amúgy is tudja miért csinálom.Aki meg nem ismer nem érdekel mit gondol.Lehet azt hiszik a wc-ben telefonálok olyannak akinek nem kellene,csak hogy a férjem ne tudja meg :-D

2013. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 28. 10:24
 13/15 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb wc a vonaton van. Ha beragadnék akkor ha jó esetben nem egyedül utazom akkor felhívnám azt aki szintén velem utazik hogy segítsen. A helyzet még rosszabb ha nem vittem be magammal mobilt. Ekkor el kezdenék ütni az ajtót hátha valaki meghallja. Ha odajönnek és nem tudják ők se kinyitni akkor biztos szólnának a kalaúznak és egy állomáson mikor áll a vonat valahogy kimásznék az ablakon persze úgy hogy erről a mozdonysofőr is tud nehoyg közben elinduljon. De szerintem egy olyan ajtót könnyen ki lehet nyitni rugással, de persze ha befelé nyílik ami egy tök hülye ésszerűtlen megoldás mert amúgyis kicsi a hely nemhogy még oda kell magamt szorítani a budihoz hogy ki tudjak menni, szóval kívülről valaki biztos be tudná rúgni az ajtót.
2013. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már szorultam be egyszer, amikor kiesett a kilincs, és persze anélkül nem tudtam kinyitni. Nyugodt maradtam, mert el akartam kerülni, hogy mások mentsenek ki kívülről :D, jó alaposan körülnéztem bent és végül sikerült találnom egy olyan kilincsdarabot, amivel ki tudtam nyitni :) Szerintem legközelebb is ezt csinálnám. Nyugodt maradnék, körbenéznék a környezetemben, hogy mit tudnék használni, de ha nem lenne ott semmi, akkor ütném az ajtót.
2013. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
velem egyszer olt ilyen kb 10-12 évesen, olyan ajtó volt amin alul volt annyi hely hogy ki tudjak mászni.
2013. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!