Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan gyógyítsam be a lábujja...

Hogyan gyógyítsam be a lábujjamon a sebet?

Figyelt kérdés
1 hete munkába nem vettem fel zoknit és a cipőm feltörte mindkét nagylábujjam, véresre. Az egyiken be is gyógyult pár nap alatt, a másik viszont nem, és ugye mivel ugyanúgy járok dolgozni, sokkal rosszabb, már egy rendes nagy se van ott, ami nem tud gyógyulni, mert mindig mászkálok, elég sokat, reggeltől estig. Bekentem Bepanthennel, mit csináljak?

2013. aug. 30. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj másik cipőt, hátha segít és ragaszd be.
2013. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kösd is be,ne csak kend.
2013. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha egy hete megvan és csak rosszabbodott, akkor lehet ideje elmenni orvoshoz. és, ha esetleg elmész írd ide meg mit mondott utána, kíváncsi vagyok.


amúgy papucsban nem tudsz menni?

2013. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül naponta 2-3 x is fertőtlenitsd teafaolajjal.
2013. aug. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most értem haza, leöntöttem szanitárszesszel, meg este bepanthen. Kiderül, még várok vele. Szerintem az is gond lehet, hogy ugye a nagylábujjam szőrös, és ez is nehezíti a gyógyulást.
2013. aug. 31. 20:43
 6/9 anonim válasza:
talán a hintőpor segíthet:)
2013. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már nagyjából megjavult, elkezdett rajta keményedni a bőr, szerintem páncélt növesztek rá.
2013. szept. 2. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
és mit gondolsz mitől kezdett el javulni? attól, hogy hétvégén nem volt igénybe véve?
2013. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, ma egész nap itthon voltam, meg az utóbbi két napban viszonylag egy helyben állós munkát kaptam, így nem járkáltam egész nap.
2013. szept. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!