Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térműtétem lesz félek nagyon...

Térműtétem lesz félek nagyon de nem a műtéttől a hegektől. Mi lesz utána a térdemmel?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz térd porclevállás miatt műtétem és bár a már volt 4 alkar- és 1 kulcscsontműtétem, mindből rendesem felépültem mind komolyabb törések voltak,de mégis csak a csuklómnál és a könyökömnél látszik egy kicsi heg. Azokat szeretném kérdezni, akik már átéltek ilyeneket és tanácsokkal tudnának engem ellátni.

2013. jún. 7. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hegekre használ az E-vitaminos olaj és némi óvatos masszázs. előbbiről kérdezd a gyógyszertárban a patikust, biztos tud ajánlani valami konkrétabbat. ha lehet, ne csak gyógyszertári asszisztenst, hanem gyógyszerészt kérdezz.
2013. jún. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Contractubex-et ajánlották. Használt is, de idő kellett hozzá.
2013. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a porcleválás műtét rutin, és nagyon kicsi sebet ejtenek csak.
2013. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 7. 18:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és mégvalami: Rendesen tudtok mozogni utána? Nincsenek visszatérő fájdalmak ? Mert nekem a 2. alkartörésem után mindig visszatért a fájdalom és elég ferde is lett a csont...
2013. jún. 7. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem más okból volt térdműtétem, az időváltozást megérzi, olyankor fáj vagy érzékeny. Meg nekem még nem jött rendbe teljesen, így a nagyobb terhelést nem igazán tűri, mert elkezd fájni az ínszalagom.

2013. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, térdet csak akkor nyittass ki, nagyon muszáj. Nekem is van térdsérülésem, valószínűleg egy porcdarabka is levált, de mindenki ellenjavallta a felnyitást.

Két picike heg lesz csak, mert a térdkalács két oldalán nyúlnak be két "karral".

2013. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, azért ellenjavallják, mert térdpanaszokat okoz a hátralévő életben legtöbbször. Még annak is, akinek korábban nem volt semmi baja a térdének. Pusztán a kinyitástól.
2013. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
viszont ha le van válva a porc és érezni, akkor már eleve gond, és az nem gyógyul meg.
2013. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, hogy vagy?

Mi lett a térdeddel? Műtöttek végül?

2023. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!