Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Motoros baleset következtében...

Naughty2 kérdése:

Motoros baleset következtében amputálni kellett a bal kézfejemet. Emiatt szakmát kényszerülök váltani. Szerintetek egy kézzel meglehet tanulni gépelni? Továbbá elégé feszélyezve érzem magam (főleg) női társaságban. Szerintetek?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Gépelni szerintem meg fogsz tudni tanulni egy kézzel is. Van aki egy ujjal pötyög, max. kettővel, de villámtempóban. Új helyen, idegenek között szerintem a legtöbb ember feszélyezve érzi magát (még akkor is, ha ez nem látszik rajta), idővel ez oldódik.
tegnapelőtt 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Manapság a diktálós appok is nagyon jók, nem feltétlen kell mindent gépelni.
tegnapelőtt 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két ilyen embert ismerek, igaz nekik veleszületett állapot. Az egyiküket egyáltalán nem feszélyezte. A másik most kamasz, némileg takargatja: lehúzott hosszú ujjú pólókkal.
tegnapelőtt 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Most mi a gond a diktálós appokkal? Teljesen komolyan gondoltam én is használom állandóan pedig tudnék gépelni
tegnapelőtt 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gepeles menni fog! Ne erezd magad feszelyezve az anputacio niatt / nagyon sajnqlom/. Vallald fel! Beszelj rola ha,kerdezik! Protezis keszult mar? Tudom, mas: az evfolyamban egy fiu egyik szemet kidobtak, mindenki / lanyok/ neki keszitett szentakarot. Sztar lett, elotte senki nem figyelt ra! Szoval csak batran! Szep eletet kivanok!
tegnap 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
tegnap 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!