Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » JutaVit Chondroitin-sulphate...

JutaVit Chondroitin-sulphate vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de a multivitaminjuktól kegyetlenül hullott a hajam.
tegnapelőtt 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem beváltak a termékeik, de mire szednéd? Önmagában ez sokat nem ér, minimum 800 mg csillapíthatja az izületi fájdalmat.
tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Porckopásra gyógyszer nincs. Ne várj gyógyulást. Ezek a készítmények annyit tudnak hogy lassabban fog romlani.



Kondroitin szulfát önmagában kevés. Glükozaminnal és msm-mel érdemes párosítani és erre van egy szuper jutavites keverék tabketta, elég jó áron.


3 hónapig szeded, 3 hónap szunet...

tegnapelőtt 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Proenzi intensive tablettát szedtem egy kúra erejéig, előtte JutaVit Glükozamin + Kondroitin + Kollagén + MSM tablettát szedtem. Csak érdekel hogy van-e különbség ár-érték arányban, de a Jutavittel alapvetően nem volt bajom.

Porckopásom van, tudom hogy nem jön vissza ami elkopott, de a meglévőeket megéri támogatni valamivel. (vagy nem? :D )

tegnapelőtt 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj a JutaVit Glükozamin + Kondroitin + Kollagén + MSM tablettánál. A kérdésben szereplő kondroitin szulfát ebben is benne van. Csak emellett más is
tegnapelőtt 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!