Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Létezik, hogy új sportcipőtől...

Létezik, hogy új sportcipőtől bedagad a bokám?

Figyelt kérdés

Rengeteg cipőm van, volt, bakancs, vékony talpú tornacipő, alkalmi, tenisz cipő. Nemrég vettem egy vízálló New balance futót.

De volt egy kedvencem egy adidas sima futó. Szinte mindennap azt hordtam, kilukadt, levált a talpa.

Ezt cseréltem egy adidas galaxy 7- re. Jó puha kényelmes rezgés csillapítás is egész jó. Egy hete hordom, és 2-3 napja kezdett fájni a bal bokám. Most picit dagadt. Nem emlékszem hogy bevertem volna.

Lehet egy cipőtől? Ez egy kényelmes futócipő.



ma 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit az elején elkezdtem, nem fejeztem be. Sok cipőm nem ilyen kényelmes, de soha nem fájdult meg a bokám egyikben sem
ma 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is van egy Sauconny futócipőm, amiben fáj a bokám.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen is. Hordjál mostantól mást, aztán ha elmúlik a fájás meg a dagadás kezdd el hordani megint. Ha visszajönnek a tünetek akkor biztos lehetsz benne, hogy a cipő a ludas.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!