Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hónapja elcsúsztam, a...

2 hónapja elcsúsztam, a térdemre estem, és azóta is látszik egy lila csík. Baj?

Figyelt kérdés

Hálistennek az incidens után tudtam rendesen járni, mozgatás közben sosem fájt. Jegeltem 1 hétig amikor csak tudtam. Viszont ez a lila csík azóta se tűnt el (sokat halványult, az tény, illetve eleinte nagyobb is volt). Ha erősebben megnyomom az ujjaimmal, érzékeny. Ezen a lábamon ráadásul, a vádlimnál visszeres is vagyok, amire fiatalkoromból adódóan nem szedek (még) gyógyszert, nem szokott fájni vagy dagadni, csak látszik.

Ebből a későbbiekben lehet baj, érdemes orvoshoz fordulni, ha igen, mikor és hova? Vagy teljesen normális hogy még mindig van nyoma?



aug. 23. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy fordulj ortopédiára. Mivel az ortora kell beutaló, ezért első körben házi orvos, és ő be fog utalni, ha úgy látja.
aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!