Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit ajánlottok csípésre?

Mit ajánlottok csípésre?

Figyelt kérdés

Tegnap egy betonos részre leraktam a karom, és már csak fájdalmat éreztem.

Azt hittem valami csak megszúrt, mert kiszedtem a karomból valami kicsi szúrós dolgot. Na ezután elkezdett bedagadni a karom, de nem volt még vészes. Mára viszont már egy 5 centis kiterjedésű bedagadt, piros rész van a karomon. Meleg is, be van gyulladva.

A közepén egy nagyon pici fehér pont van. Ebből gondolom valami megcsíphetett. :(

Mit ajánlottok csípésre? Fenistillel kenem, de eddig nem sokat ért. Házi praktika is jöhet!



júl. 10. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, írni, még antihisztamint kellett volna bevenned, az is használhat. (Cetirzin, lordestin, stb.)
júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Az antihisztamin vény nélküli vagy felíratós?

júl. 11. 09:27
 13/16 anonim ***** válasza:
A cetirizin és a lordestin akut biztosan vény nélküli, én ezeket szoktam használni.
júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
júl. 11. 10:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Jobbulást! :)
júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Cetirizint ajánlottak a gyógyszertárban. Vettem egy dobozzal. Kérdeztem a kálciumot is. Azt mondták, már nem nagyon ajánlják csípésre. Régen azt szedtem ilyen esetben pedig.

Meg ecetes-vizes borogatást is ajánlottak. :D

Úgyhogy mindenkinek nagyon köszi a segítőkész válaszokat! :) Azert vannak még itt fent normális, segítőkész emberek úgy látom.

júl. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!