Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadás után 2...

Bokaszalag szakadás után 2 nappal tudok járni. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Focizás közben csúnyán eltaláltak, a bokám reccsent majd viszonylag nagy duzzanat. Akkor még tudtam járni, így balesetibe mentem. Ott röntgen és részleges bokaszalag szakadás a diagnózis. Ahogy olvastam RTG alapján a szakadást nem tudják megállapítani.

Másnap vettem egy rögzítőt. Bicegve ugyan, de tudtam vele járni. Felraktam a rögzítőt és azzal már tudok menni. Azóta néha vízesebb, de ha polcolom jobb. Kék-fekete ott ahol a rögzítő tartja, valamint a talpélem és a sarkam.

Másnap már sétáltam vele a lakásban. 1 hete történt a baleset, mostanra már tudom használni szinte teljesen. Minden irányban mozog, termelésnél picit fáj még és reggel rosszabb. Doki tanácsára fekvésnél nincs rajtam a tartó. Amikor leveszem akkor egy pár percig sajog a lábam de ennyi.

Én arra gyanakszom, hogy inkább csak nyúlt, mint sem szakadt. Akinek volt tényleges szakadása, normális az ilyen rövid idő alatti javulás?


júl. 3. 05:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel szerencsére nem teljes szakadás van, ezért nincsenek is olyan erős tüneteid. Nekem részleges térdszalagszakadásom volt és a térdrögzítővel tudtam rendesen járni.
júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!