Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem számolja a lépéseket...

Miért nem számolja a lépéseket a lépésszámláló, amikor járókerettel megyek?

Figyelt kérdés

SM betegség a bal oldalamat - kar, láb - érinti. Megyek 200 lépést, és számol kb. 30-at.

Mire kell figyelnem, min kell változtatni?


Köszönöm a válaszokat!



jún. 12. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépést számol, hanem GPS alapján a megtett távolságot.
jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor azt sem érzékeli. Mert kb. 400 métert megleszek. Lassan, mert nehezen járok.
jún. 12. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg, hátha olyan típus, ami az alapján számol, hogyan mozogsz (ingadozáást figyeli, de kerettel egészen más a mozgás jellege)
jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tartok tőle, hogy így működik az enyém. Ez a lassú mozgás olyan, mintha állnék. Igyekszem gyorsítani.

Köszönöm szépen a válaszodat.

jún. 12. 10:34
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, azért, mert lassú a mozgás és ezek a számlálók, ha állást érzékelnek egy új megindulásnál csak kb. a 10-20 lépéstől számolnak újra.
jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen számláló? Karóra? Telefon a zsebedben? Szerintem ha egy androidos telefonra telepíted a google fit applikációt, az fog számolni. A karórát meg ha átrakod a felkarodra, bokádra vagy a zsebedbe, akkor valószínűleg az is.


Az olcsóbbak nem gps alapúak, a rázkódásból következtetnek a lépésekre. Pl. babakocsi tolás közben sem számol nekem, főleg ha rázós a járda, pl. térkő.

jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Karórám van, jó, de az egyszerűbb fajta. Biztosan a lassúság miatt nem számol. Adroidos telefonomra feltelepítettem a lepesszámlálót, ezt a 6sebemben fogom.hordani.


Köszönöm a válaszokat!

jún. 13. 06:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!