Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes lenne elmenni orvoshoz...

Érdemes lenne elmenni orvoshoz a kézzel kiszedett kullancscsípéssel?

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem, hogy viszket a combom, ezért gondoltam megvakarom és akkor észleltem valamit, de mivel sötét volt, én pedig nagyon fáradt, ezért nem kapcsoltam fel a villanyt, hogy rápillantsak. Szóval, mivel félig nem volt a testemben a vakarás után, ezért azt hittem rám ragadt valami, szóval letéptem nehezen a másik részét, mert azt hittem, hogy valamibe beleültem csak. Utána inkább felkapcsoltam a lámpát és akkor észleltem, hogy a kezembe van egy halott kulancs, tehát kitéptem egy kullancsot a saját testemből. Egy picit fájt utána, de nem volt vészes és mivel alapból beteg vagyok, ezért nem tudom megmondani, hogy van-e bármi problémám, azon kívül, hogy egy picit fájt a combom. Emellett valószínűleg 2 helyen is megcsípett, mert először a másik combomon éreztem, de akkor sem igazán zaklatott fel, hogy van ott valami, mert kézzel már nem igazán volt tapintható és sajnos hátul nincs szemem.

jún. 3. 08:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!