Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött lábujjal hülyének...

Törött lábujjal hülyének néznek az ügyeleten ha elmegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem sikerült eltörnön az egyik lábujjamat, tudom hogy semmit se tudnak vele csinálni, csak pihentetni, viszont ha tényleg törés van akkor elég jól fizet a biztosító, hülyének néznek ha egy ujjtöréssel elmegyek? Szépen be van dagadva, nem mozog, lila.
2022. márc. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek hülyének. Gyerünk befele.
2022. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Azért vannak ott hogy ellássanak még ha nem is tudnak ezzel mit kezdeni legalább ránéznek hogy mennyire van megsérülve meg szükség esetén írnak fel gyógyszert, meg adnak papírt hogy betegállományba tudj menni. Meg a biztosítás miatt ami neked van ahhoz mindenképp kell papír így ha nagyon izélnek megmondod hogy ahhoz kell neked és ennyi. Kötelességük kiadni.

2022. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy el van törve akár műtét is lehet a vége. Nem kell nagy dologra gondolni, csak helyre rakják és egy tűződrótot raknak bele. Ha viszont rosszul forr össze, akkor az nagyobb baj, mintha nem kapnál semmilyen kezelést.
2022. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj!
2022. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap kötötted a biztosítást?
2022. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam bent. A biztosítás már 2 éves.
2022. márc. 19. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!