Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha kicsi mennyiség leszaladt...

Ha kicsi mennyiség leszaladt a torkomon a szájvízből két alkalommal is, lehet tőle bajom? Egy barátom párjának egyszer leszaladt egy teljes korty, és felmarta az egész nyelőcsövét, orvosnál kötött ki. Tegnap nekem is néha beleszúrt a gyomromba.

Figyelt kérdés
Ugye ennél komolyabb bajom nem lesz? Tudom, béna vagyok meg minden, de eléggé be vagyok parázva ettől a történettől, igaz, a nyelőcsövem nem, csak a gyomromat szúrta valami.

2021. nov. 9. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh, hitte volna a franc, hogy ennyire kicsi mennyiség is meg tud ártani (tényleg egész minimális csúszott le, egy korty tizede kb.) Sajnos nem gyógynövényes a miénk, így magától értetődik a dolog. Most teázok, hátha segít. Köszi szépen!
2021. nov. 9. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen kicsi mennyiség? Attól függ mekkora a korty, mert egy kisebb nem okoz nagy gondot, persze ettől még fájhat a gyomrod, megérzed, sok vizet kell inni rá, hogy felhígítsa. Ha ez annyira mérgező lenne, mint ahogy írják, akkor nem árulnák, nem iszod meg úgysem a fél flakont.
2021. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére egész pici volt, 1-2, max. 3 napig éreztem, hogy szurkál néha a gyomrom, azóta jobb hál' Istennek! Sok teát-vizet ittam az elmúlt napokban, még többet is, mint amennyit eleve szoktam. Inkább az ijedelem volt nagy.
2021. nov. 13. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!