Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a lábammal?

Mi történhetett a lábammal?

Figyelt kérdés
Volt hogy fájlaltam a lábam néha pár percig, aztán gördeszkázni akartam, és majdnem elestem, mert annyira megfájdult a lábam, bokám. Ez egy pár hete volt, nem akartam abbahagyni a gördeszkázást és erőltettem, egyre jobban fájt, egyzer elestem és lehorzsoltam a térdem meg a bal bokám ami eddig is fájt, rosszul estem rá és jobban fájt, aztán anyukám adott egy krémet ami használt is, amíg el nem estem újra ugyanúgy, ugyanazt a trükköt gyakorolva, a térdem az kicsit fáj, de attól nem félek, mert az seb és begyógyul, azonban a bokámmal nemtudom mi történt, miért kezdett el fájni, orvoshoz nem nagyon szeretnék menni, ha nem muszáj, látszólag semmi baja, de egyre jobban fáj, az izom általában a bokámnál vagy néha a lábfejemnél és nem is bírom ki egyhelyben otthon pihentetni, ha nem is gördeszkázok, amit szintén nehezen bírnék ki, valahova muszáj elmennem, nem vagyok az egyhelyben ülő gyerek. Menjek el orvoshoz vagy próbáljam meg pihentetni meg kenegetni vagy valaki tudja mi baja lehet?

2021. ápr. 19. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Autoimmun ízületi gyulladás. A mai táplálkozás hozadéka.
2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!