Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ideiglenesen le lehet úgymond...

Ideiglenesen le lehet úgymond bénítani a labainkat? Szeretném kipróbálni, milyen lehet kerekesszékesnek lenni.

Figyelt kérdés
Ha meg lehet ezt csinálni pl gyógyszeres úton, szívesen eltöltenék így egy napot autentikusan kerekesszékben.
2020. ápr. 9. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Sosem értettem azokat, akik eljátsszák, esetleg gúnyolódnak is (tudom, vagyis remélem te valószinüleg nem gúnyból csinálnád) ezen helyzetben lévő embereken.


Sose akard kipróbálni, hogy milyen. Adj hálát inkább, hogy te nem vagy ilyesmire rászorulva és hogy teljes életet élhetsz. Ne kísértsd a sorsodat.

2020. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, ne akarj ilyen marhaságot.. ha mégis nagyon érdekel a téma, inkább nézd ezt a filmet:

[link]

2020. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a filmet, nagyon tetszett!!!!
2020. ápr. 14. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Én mondjuk, nem bírtam végignézni, pedig kíváncsi voltam.
2020. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy használt rokiszéket, szíjazd össze a bokádat, és próbáld ki. nekem annyira nem jött be.
2020. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!