Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bokám már mindig ilyen...

A bokám már mindig ilyen lesz, vagy van valamilyen gyógymód rá?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, NB3-as szinten focizom, és Körülbelül 1,5 éve volt egy bokasérülésem(Külbokaszalag részleges szakadás, repedés, zúzódás). A legkisebb terhelést is 4 hónap után kezdhettem el (beleértve már a könnyed kocogásokat).

Pályára 6 hónapig nem léptem, még az elején voltak nehézségeim, de úgy tűnt kezd helyreállni az egész.

Aztán persze kaptam kisebb-nagyobb rúgásokat még oda stb. és éreztem is, hogy érzékenyebb a jobb bokám sokkal mint a bal.

De pár hónapja már egy kisebb terhelés után is bedagad minimálisan és fáj is néha kevésbé néha nagyon, de ez csak ilyen fél napokig tart kb.

Sportolás közben nem érzem(valószínűleg az adrenalin dolgozik), csak utána, és nagyon kellemetlen így.


Ha valakinek volt hasonló, és sikerült megoldást találnia rá, nagyon szépen megköszönném a segítségét!


Szeretnék ismét 110%-on teljesíteni minden téren!


2020. márc. 22. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!