Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon kiszúrtam a körmömmel?

Nagyon kiszúrtam a körmömmel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a kocsi ajtaja elintézte, akkor ott majdnem elájultam férfi létemre, kb 30 perc után már fekete volt az egész, hallgattam másra mondták hogy majd magától leesik, csak épp senki nem említette hogy valahol a vérnek távoznia kell, na emiatt begyűlt annyira hogy lüktetett, ekkor mentem el megnézetni. Az orvos csak kilyukasztotta pár helyen, megnyomkodta kicsit, már akkor rákérdeztem hogy le kell-e venni a körmöt, és úgy felelt az új növésekor a régi leesik majd.

A körmöm végénél ép volt egy kis rész, az tartotta az egészet, így az új nem bírta letolni, emiatt egy kis rész belefúródott a húsba, egy kis genny is volt a körmöm alatt.

Kiáztattam almaecetes melegebb vízben, és levágtam a tetejéből azt a részt ami kicsit belenőtt a húsba, meg is szűnt a fájdalom, nagyon kevés genny volt alatta, ami az irritáció miatt, nem tudott hova távozni.


Emiatt ugye nem veszik le a körmöt, csak mert begyűlt egy kicsit alatta?


2019. szept. 4. 17:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!