Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elülső kereszt szalag problémá...

Kristóf Szabó kérdése:

Elülső kereszt szalag problémával küzdök. Nem érzem a tüneteit mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy van egy elülső keresztszalag szakadásom. Foci közben történt hogy letapadt a térdem a füvön és hallottam egy kattanást.(nem volt bedagadva a térdem) Utána be is mentünk egyből korházba részleges szalagszakadást diagnosztizáltak.Begipszelték egy hétre.

Letelt az egy hét levették a gipszet és mondták hogy menjünk MRI-re.Kaptam rögzitőt közben amit hordanom kellett.

Mri után megálapitották hogy elvileg teljes a szakadás nem sportolhatok.

Viszont én semmilyen szinten nem érzem “rossznak” a térdem sportoltam nem éreztem bizonytalannak nem dagadt be sport után nem fájt sőt jobb érzés volt.

Meg akarják operálni a térdem de nem érzem szükségességét.

Köszönöm szépen a válaszokat a kérdésre hogy ezzel merjek továbbra is sportolni vagy operáció mellett döntsek?


2019. júl. 29. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!