Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajdú-Bihar megyében hol...

Hajdú-Bihar megyében hol találok jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne magán legyen! Köszönöm előre is!

És várom a pozitív tapasztalatokat is róla!


2008. nov. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A klinikán dr juhász gábor, nagyon aranyos éz közvetlen ,mindent meglehet vele beszélni
2008. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Debrecen, Kenézy kórház nőgyógyászati osztály, de elvileg ha nem maszek kell akkor ki kell deríteni, hogy melyik nőgyógyászhoz tartozol. Ezt talán a Kenézyben meg tudják mondani. Hívd fel.

Többet nem tudok segíteni, mert pécsi vagyok, csak a rokonaim ott orvosok, de nem nőgyógyászatiak.

2008. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem debreceni vagyok, csak ahol lakom ott nem vagyok megelégedve a dokivla, így is már másik városba járok, de hát.....ő sem a legjobb...
2008. nov. 14. 06:48
 4/6 anonim válasza:
Beretyóujfaluban Dr.Zákány Józsefet tudom ajánlani és Debrecenbe Dr.Jenei Katalint.
2008. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsónak: a doktornő hol rendel?klinikán ,kenézyben...?
2008. nov. 16. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Debrecenben: Dr. Major Tamás, Nap rendelő a neten rajta van és nagyon kedves, ampatikus, mindent meg tudsz vele beszélni!

Minden jót!

2008. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!