Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy egy mini...

Mitől van az, hogy egy mini tampont alig bírok feltuszkolni, annyira szűk vagyok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, tehát nem szűz vagy ilyenek! 3 hete nem voltam senkivel és annyira szűk vagyok, hogy ma már a mini tampont sem tudtam felrakni! :( mitől lehet ez? a pasik biztos örülnének, hogy nagyon szűk vagyok, de most kellemetlen! :(
2008. nov. 13. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mitől van azt nem tudom, de ha a tampont belemártod egy kis natur activia joghurtba akkor felcsúszik könnyebben és még bajod sem lesz tőle.(a joghurt javítja a hüvelyflórát)

Remélem kicsit segítettem!:)

2008. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a joghurt valóban tuningolhatja a hüvelyflórát, de nem órákig. az ilyen tampont max. 5-10 percig szabad benn hagyni. amúgy szerintem is inkább száraz vagy, mint szűk. ott lehet a gebasz.
2008. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is kicsit!!! fúúú köszi! én még ilyet nem hallottam. De ezek szerint más is találkozott már ilyen problémával, hogy ilyen természetes eredetű "gyógymód" van rá. nagyon köszönöm! a vérzést nem fogja egyébként befolyásolni? az normális, hogyalap helyzetben egy ujjnyi vastag vagyok csak belülről???? mert hallottam olyat, akibe egy teniszlabda simán beleférne alapban! :D :D
2008. nov. 13. 17:19
 4/14 A kérdező kommentje:
furcsán hangzik az, hogy a menstruáció kellős közepén száraz vagyok..............
2008. nov. 13. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen szűk vagyok. Eddig áldás volt a házaséletet nézva, de most nagyon félek. Hamarosan szülni fogok...

Egyébként a tampont én is mindig megszenvedem. :(

2008. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom amit te, hogy áldás egy párkapcsolatban, de azon gondolkodtam, hogy mennyivel fogok nehezebben szülni, ha itt az ideje?!!!! megírod majd, hogy hogy ment? hogy azon az icipici lyukon hogy fér ki egy nagy fej és test? :D
2008. nov. 13. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
JÓ, megírom! Majd december közepén fogok szülni. Gondolom lesz egy jó nagy gátmetszésem. :(
2008. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezzel a gonddal küszködöm, igaz még csak 17vagyok de ez szörnyű, de nekem a szex sem kellemes, mert fáj:(.Beszéltem egy dokival és ajánlotta a K-Y Jelly sikositót, ami alkalmazható akkor is aki a tampon felhelyezésével küzd.Én is ki fogom próbálni, ha majd megjön, próbáld ki te is. a Dm-ben 1399Ft, a Rossmannban 989fT.Majd írj, hogy neked be vált-e. Puszi

www.sikosito.hu

2008. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de drágák vagytok! feltétlenül írok és elmondom a véleményemet, meg várom a szülés utáni infókat, bár gondolom, hogy a szülés után hónapok telnek majd el, hogy írsz nekem kedves terhes lány! :D a sikosítós dolgot meg kipróbálom, de ha besikosítózom magam, vagy a tampont, akkor a tamponon a síkosító egy olyan réteget képez, amely után a vért már nem lesz képes magába szívni nem? vagy hogy van ez?
2008. nov. 13. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: a tamponnak csak a végét kell egy kicsit bekenne (csak egy mogyoronyi kell rá) és ugy helyezed fel, a hüvelyt nem kell bekenni, azt akkor ha szexnél nem vagy elég nedves.Remélem tudtam segíteni.


Ui.: még nem találkoztam ilyen kedves kérdezővel :) merre laksz, ha szabad tudnom? :)

2008. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!