Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tengervízben fürödhetek...

Tengervízben fürödhetek tamponnal?

Figyelt kérdés
Még eddig sose használtam tampont,de most úgy néz ki,kénytelen leszek :(
2010. júl. 10. 09:45
 1/7 anonim válasza:
Persze, hogy használhatsz. Nyugi, ha jól felhelyezed akkor nem lehet gond, mert a tampon már belülről felszívja a vért, mielőtt az "felszínre kerülne."
2010. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan:)) Én mindig használok ha vízbe vagyok mert félek a fertőzésektől:)
2010. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fertőzést kaphatsz ha így fürdesz!!!!
2010. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igaza van az uccso válaszolónak

a vérzés alatt nem ildomos vízbe menni...

2010. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak:


Igazad van,de ez az elv fordítva is működik ám...Vagyis a tampon nemcsak bentről szívja magába a vért mielőtt az kijutna,hanem a kihúzószálon keresztül felszív magába valamennyi tenger/medencei/uszodai,stb. vizet is...Próbáld ki azt,hogy tamponnal beleülsz egy kád vízbe,majd fürdés után húzd ki,és nézd meg a tampont...


A kérdezőnek: lehet tamponnal tengerben fürdeni,persze,de én nem szívesen tenném, mert nem tudom,hogy a sós(és ki tudja mivel szennyezett) tengervíz a hüvelyben mélyebbre bejutva okozhat-e gondokat.


Üdv:25/L

2010. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. júl. 10. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanígy vagyok ezzel mint te !Nekem is akkora fog megjönni mikor ,Olaszországba megyek nyaralni !

Én se használtam még tampont de most kénytelen leszek !!!

:(

Jó nyaralást :)

2010. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!